Gizlilik Politikası

Sekoya Pskoloji web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesi, aşağıda yer alan bütün koşulları ve bildirimleri (müştereken "Sözleşme") herhangi bir değişiklik söz konusu olmaksızın kabul etmeniz koşuluyla size sunulmaktadır. Gerek kayıtlı Kullanıcı, gerekse kayıtsız ziyaretçi olarak bu siteye erişen, sitede dolaşan veya herhangi bir bölümünü indiren veya bu siteye mesaj bırakan veya yükleme yapan ya da bu siteyi ve içeriğini başka herhangi bir şekilde kullanan kişi olsun, sözleşme ile bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu koşulların tamamını kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayınız.

 

Yasaklı Aktiviteler

 

sekoyapskoloji.com web sitesinde yer alan içerik ve bilgiler (mesajlar, veriler, bilgiler metinler, müzikler, sesler, fotoğraflar, grafikler, videolar, haritalar, simgeler, yazılımlar, kodlar veya diğer materyaller de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) Sekoya Pskoloji adına tescilli olduğunu kabul etmektedir. Bu web sitesinden veya web sitesi aracılığıyla elde edilen bilgileri veya hizmetleri tadil etmemeyi, kopyalamamayı, dağıtımını yapmamayı, iletmemeyi, teşhir etmemeyi, icra etmemeyi, çoğaltmamayı, yayımlamamayı, lisanslamamayı,bunları devretmemeyi, satmamayı taahhüt ve kabul etmektesiniz. Ayrıca aşağıdaki edimlerde bulunmamayı taahhüt ve kabul etmektesiniz:

 

» Bu web sitesi'nin veya içeriğinin ticari yahut pazarlama maksatları için kullanılması

 

» Yazılı olarak önceden vereceğimiz açık izin olmaksızın, herhangi bir amaçla robot, örümcek, kazıyıcı veya diğer otomatik araçları kullanarak veya manuel işlemler aracılığıyla bu web sitesinde yer alan bir içeriğe veya bilgiye erişimde bulunulması, bunların izlenmesi veya kopyalanması.

 

» Bu Web Tasarım sitesinde bulunan robot istisnası başlığında belirtilen sınırlamaların ihlal edilmesi veya bu Web Sitesi'ne yapılan erişimleri önlemek veya sınırlandırmak için kullanılan diğer önlemlerin baypas edilmesi veya işlevsiz hale getirilmesi

 

» Takdir hakkı Sekoya Pskoloji ait olmak üzere, altyapımıza makul olmayan veya orantısız şekilde yüksek bir yük bindiren veya bindirebilecek olan bir işlemde bulunulması;

 

» Yazılı olarak önceden vereceğimiz açık izin olmaksızın, herhangi bir maksatla bu web sitesi'nin herhangi bir kısmına yönelik gizli link konulması;

 

» Yazılı olarak önceden vereceğimiz açık izin olmaksızın bu web sitesinin herhangi bir kısmının diğer bir web sitesine "frame edilmesi", "olduğu gibi kopyalanması" veya diğer şekillerde dahil edilmesi;

 

» Bu web sitesi veya hizmetlerle bağlantılı olarak, Sekoya Pskoloji tarafından üretilen bir yazının değiştirilmesi, tercüme edilmesi, uyarlanması, editlenmesi, geri derlenmesi, öğelerine ayrıştırılması veya geri mühendisliğe tabi tutulmasına yönelik girişimlerde bulunulması.

 

Otomatik Toplanan Bilgiler

 

Sekoyapskoloji.com sitesini ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınız ile ilgili bazı bilgileri otomatik olarak toplamaktayız.

Bu bilgiler; IP adresiniz, web tarayıcısı yazılımı ve yönlendiren web sitesi de dahil olmak üzere oturum verileridir.

 

Bağlantılar

 

sekoyapskoloji.com web sitesi, internetin doğası gereği birçok farklı internet adresine bağlantı verebilir. sekoyapskoloji.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak "atıfta bulunma" olarak değerlendirilmektedir.

 

Gizlilik Politikasında Yapılacak Değişiklikler

 

Sekoya Pskoloji, gelecekte bu Gizlilik Politikasını değiştirebilecektir. Sözleşme'nin en yeni versiyonunu görmek için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmeyi unutmayınız.

Takdir hakkı yalnızca bize ait olmak üzere ve önceden bildirimde bulunmaksızın, Sözleşmeyi herhangi bir zamanda değiştirme veya diğer şekillerde güncelleme hakkımızı saklı tutmaktayız ve sekoyapskoloji.com web sitesi'ni kullanmaya veya erişimde bulunmaya devam etmeniz durumunda, güncellenmiş veya tadil edilmiş olan Sözleşmeyi kabul ettiğiniz farz edilecektir.