EKİBİMİZ
 • Uzman Klinik Psikolog Aygün Tuçe ATAŞ

      Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecesini edinerek uzmanlık ünvanı almaya hak kazanmıştır. Psikoterapi alanındaki çalışmalarını Kognitif (Bilişsel) Davranış Terapisi ve EMDR (Sistematik Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme) üzerine yoğunla..
 • Uzman Psikolog Gözde Nur ŞAHİN

    1985 İstanbul doğumlu olan uzman Psikolog Gözde Nur Şahin, 2009 yılında PDR; 2010 yılında ise Psikoloji Bölümü'nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Akabinde Orta Doğu Teknik Ünive..
 • Uzman Psikolog Selcen ŞEN

    Biga Atatürk Anadolu Lisesi'deki eğitiminin ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi'deki Lisans eğitimini başarı bursunun yanı sıra "üstün onur belgesi" alarak  tamamladı. Lisans eğitimimin hemen ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programına burslu olarak kabul edilip, uzmanlığını aldı. Üni..
 • Uzman Klinik Psikolog Zeynep KURT

  Uzman Klinik Psikolog, Çocuk ve Ergen Terapisti 1989 yılında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi’nde başladığı lisans eğitimini 2014 yılında Maltepe Üniversitesi’nde onur derecesi ile tamamladı. Lisan eğitimi boyunca aldığı Klinik Psikoloji, Adli Psikoloji, Çocuk Suçluluğu ve Travma Psikolojisi&n..