EKİBİMİZ
 • Uzman Psikolog Gözde Nur ŞAHİN

  1985 İstanbul doğumlu olan uzman Psikolog Gözde Nur Şahin, 2009 yılında PDR; 2010 yılında ise Psikoloji Bölümü'nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Akabinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi PDR yüksek lisans programını tamamlamıştır. Lisans mezuniyetinin ardından okul psikolojik danışmanı olarak görev yaptığı kurumlarda çeşitli yaş gruplarından öğrencilere ve o..
 • Uzman Klinik Psikolog Zeynep KURT

  1989 yılında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi’nde başladığı lisans eğitimini 2014 yılında Maltepe Üniversitesi’nde onur derecesi ile tamamladı. Lisan eğitimi boyunca aldığı Klinik Psikoloji, Adli Psikoloji, Çocuk Suçluluğu ve Travma Psikolojisi derslerinin yanı sıra &ldquo..
 • Uzman Klinik Psikolog Ceren Tan Nayır

  Maltepe Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince “Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar için Uygulama ve Araştırma Merkezi” (SOYAÇ) ve “Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürl&uum..
 • Uzman Klinik Psikolog Zeynep KURT

  1989 yılında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi’nde başladığı lisans eğitimini 2014 yılında Maltepe Üniversitesi’nde onur derecesi ile tamamladı. Lisan eğitimi boyunca aldığı Klinik Psikoloji, Adli Psikoloji, Çocuk Suçluluğu ve Travma Psikolojisi derslerinin yanı sıra “So..
 • Uzman Klinik Psikolog Aygün Tuçe ATAŞ

      Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecesini edinerek uzmanlık ünvanı almaya hak kazanmıştır. Psikoterapi alanındaki çalışmalarını Kognitif (Bilişsel) Davranış Terapisi ve EMDR (Sistematik Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme) üzerine yoğu..